Wszystkie kategorie

Dla ułatwienia, naszego bloga podzieliliśmy na kategorie.

Aktualności

Znajdziesz tutaj aktualności i nowości ze świata AthleticoMed. Odwiedzaj nas często, zaskoczymy CIebie jeszcze wiele razy!

Filmy

Zdecydowaliśmy, że podejmiemy wyzwanie, filmowe wyzwanie! Nagrywamy dla CIebie filmy, zobacz koniecznie co czeka w środku..

Wiedza

Tutaj znajdziesz porcję cennej wiedzy, zarówno ze świata sportu, medycyny oraz nauki. Takich ciekawostek nie znajdziesz nigdzie!

athleticomed_logo_mobile

AthleticoMed w mediach:

Lekarze specjaliści i Rehabilitanci w mieście Bydgoszcz

Nasz zespół to wiodący w regionie lekarze (neurochirurg, neurolog, ortopeda, kardiolog, anestezjolog, gastroenterolog, endokrynolog) i terapeuci (fizjoterapeuta) nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje w kraju i za granicą. Ścisła współpraca zespołu lekarzy oraz fizjoterapeutów, ogranicza koszty leczenia oraz gwarantuje skoordynowaną opiekę.

Misją AthleticoMed jest skuteczne przywracanie do aktywnego trybu życia. Jesteśmy zespołem lekarzy specjalistów i rehabilitantów, których pasją są nowoczesne metody leczenia, stosujemy sprzęt diagnostyczno-rehabilitacyjny najnowszej generacji. Staramy się minimalizować liczbę i koszt wizyt niezbędnych do wyleczenia.

 

Copyright 2017 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Lekarz Neurochirurg, Neurolog, Ortopeda, Kardiolog i Rehabilitacja w mieście Bydgoszcz / Centrum leczenia bólu i kontuzji AthleticoMed